Erzurum Üniversiteli Petek Seks Hikayesi

Merhabalar, herkese iyi günler dilerim. Sizlere başımdan geçen enteresan bir seks hikayesini paylaşmak istiyorum, yaşım 21, üniversite öğrencisiyim ve takma ismim Petek, oldum olası erkeklere karşı ilgisiz lezbiyen kılıklı bir kızım, amacım hiçbir zaman üniversitede dahil erkeklerle aynı ortamda bulunmak değildir, profesyonel bir şekilde şarkıcı olabilmek için sanat bölümünü okuyorum, Erzurum Atatürk üniversitesin de okuyorum ve burayı bilenler bilir, oldukça popülerdir ve her önüne gelenin giriş yapamayacağı bir üniversitedir, ben burayı kazandım ve adanadan buraya geldim, ilk etapta farklı şehir bana çok sıkıcı geliyordu.

Zaten Erzurum çok büyük şehir adana’da büyük lakin istanbul erkekleri daha çakal gibi duruyordu, ben kızlarla vakit geçiren biriyimdir, konuya hafiften gireyim sizleri daha fazla meraklı bir şekilde bırakmayayım.

Amacım burada okulumu tamamlayıp radyo programcısı olmaktı nihayetinde üniversite ortamları bilirsiniz bir evde 3 4 kız kalmaları falan, eve erkek arkadaşları dahil geliyordu kızların, hatta bir keresinde Erzurum Bayan Escort olarak çalışan elif diye arkadaşım var en yakın arkadaşım, akşam erkek arkadaşım erkan gelecek evde sikişeceğiz dedi, çok rahattı nasıl yani kızlık falan dedim? Aman boş ver ya dedi, kızlığı ben diktiririm memlekete giderken dedi, erkan geldi akşam ev de ben ve onlar vardı, odalarına çekildiler başladılar sikişmeye kapılarının deliğinden izledim, erkanın aleti çok büyüktü ve elifin götünden sikiyordu amcığına soktu çatır çatır sikti.