Erzurumda A101’de Çalışan Kasiyer Çalışanına Verdim

A101’de Çalışan Kasiyer Çalışanına Verdim, hiç pişman değilim yine olsa yine veririm. Merhaba, ismim Venüs, zengin bir ailenin bekar kızıyım, seks konusunda rahatız istediğim kişiyle yatıp kalkarım hemen her yaştan erkeklerle birlikte olmaktan haz alan biriyim ve erkeklere karşı çok ilgim var. Mükemmel fiziksel ölçülere sahibim Erzurum Escort olarak. Beni görüp etkilenmeyecek erkek yok.

Neyse konuya hafiften gireyim sizleri daha fazla heyecanlandırmayım konu şöyle gelişti, eve bir şeyler söyledim siparişim çok geçmeden geldi, yakışıklı personeliyle göndermişti a101 siparişlerimi, mini etek vardı siparişlerimi mutfağa kadar götürebileceğini söyledi, teşekkür ettim.

Zaten hiçbir zaman taşımakla falan uğraşmam ben zenginim ya,  neyse o halde birer tane kahve yap bari içeriz dedim güzel film izliyordum kahveyi yaptı, neyli içersiniz kahvenizi Venüs hanım dedi, fark etmez neyli yapabiliyorsan yap dedi, sade sert yapmıştı başladık içmeye eteğim çok kısaydı her yerim belli oluyordu erkekliğinin kalktığını fark ettim, onu azdırmak için elimden geleni yapıyordu felaket olmuştu kızarmıştı dimdik olduğunu hissedebiliyordum, bari git banyoya rahatla gel dedim.

Şaşırdı yüzüme baktı, anlamadım dedi. Boşal  da gel böyle durma karşımda dedim, kalktı ayağa en az 20 cm vardı, tamam vazgeçtim gitme gel buraya dedim, elime aldığım gibi yarağı ağzıma aldım 20 cm vardı çok iriydi domaldım sik beni doyur yarağa dedim, bir güzel beni sikti çok becerikliydi doğrusu.