Erzurumda Yaşayan Dayımın Karısını Siktim

Merhaba sizlere anlatacağım hikayem 10 gün önce başımdan geçti, dayım yengemden boşanmıştı sarışın afet gibi rus bir kadın ile evlendi çok güzeldi kadın resmen beni delirtiyordu onlara gittiğimizde mini etek giyiyor kalçalarını bir sağa bir sola sallıyordu, Erzurum Escort kadınları gibi her erkeğin isteyebileceği hatundu düşünün beni bile azdırmıştı öyle böyle güzellikte değildi hani, dayım bir gün şehir dışına iş için çıkması gerekiyordu.

Bana evde sen kalır mısın yengene yoldaş olur musun aslan parçası dedi, tabi dayıcığım seni mi kıracağım be dedim. Çok sevindi, dayım yola çıktı müstakbel yengem ile evdeydik çok güzel rahat giyiniyordu, hava çok soğuktu kombileri çalışmıyordu üşürsen gel  yanıma dedi, bende tamam dedim, gece oldu çok üşümüyordum ama gel yanıma.

Dediğinden ötürü içeri girmek geldi içimden girdim, yanına sadece tanga ile yatıyormuş gel yanıma dedi, girdim koynuna sarıl biraz ısınırsın dedi, elim götüne değdi, ayh yaptı sen daha önce hiçbir kadın ile yatmadın herhalde çok heyecanlı duruyorsun dedi, yattım ama senin gibi güzeliyle hiç yatmadım diyince birden elini penisime attı.

Buda kalkmış ne istiyor canın söyle yengen seni mutlu eder dedi, seni istiyorum. ilk gördüğümden beri dedim, başladık sevişmeye götten siktim yarağım çok iriydi inledi, 3 gün sikiştik dayım gelene kadar, dayım geldiğinde yengeme nasıl iyi geçirdiniz mi zamanı dedi, yengem çok dedi gülümsedi.