İnternette Tanıştığım Abla Dediğim Kadını Erzuruma Çağırıp Siktim

Selamlar herkese iyi günler. İnternette bir sohbet sitesinde takılıyordum, bir kız vardı yaşı 35 falan ben ona devamlı abla falan derdim, oda bana kardeşim derdi bir gün öğrendim meğerse dul Erzurum Escort olarak. Hemen çalıştırdım saksıyı ula dedim ben bundan faydalanırım kadın, ben hiç onun hakkında kötü şeyler düşünmedim, abazayım ama ona karşı öyle hissiyatlar içimde hiç oluşmadı nedense neyse bir gün bana erzuruma geleceğini söyledi beni gezdirir misin dedi.

Arabam var elbette seni kıracak değilim dedim, geldi erzurum havalimanından aldım onu abla diyordum ama o kadarda yaşlı durmuyordu daha çok seks yapılabilecek hatun gibiydi, onu görür görmez benim kobra ayaklandı nereye götüreceksin beni canım dedi.

Nereye istersen dedi, önce biraz gezdir sonra bana kalabilecek yer bakalım dedi, tamam dedim, yer bakmaya gerek yok benim evim erzurum merkezde üniversite öğrencisi olduğumuzdan rahatım orada tek yaşıyorum maddi durumumuz iyi zaten ev bana ait falan dedim, tamam bakarız duruma göre en kötü ihtimal öyle yaparız dedi, en kötüsü falan yok, orada kalacaksın o kadar hem sohbet ederiz dedim. Abla falan demiyordum tabi artık ona abla gözüyle bakmıyordum, akşama kadar gezdik, evde bira vardı dolapta ne içersin dedim, meyve suyu dedi, bira var vereyim mi, sarhoş olursun bak sonra falan dedi, yok yok dedim içirdim buna sarhoş oldu aynı yatağa girdik siktik.